Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

 1. koyumdenurunler.com da yapacağınız tüm alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine 300 Tl ve üzeri kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.
 2. Ürünlerimizin %90' ı aynı gün kargoya teslim edilir. Diğer tüm ürünlerimiz maksimum 2 iş günü içinde kargoya verilir.
 3. Anlaşmalı kargo firmamız YURTİÇİ Kargo’dur.
 4. Satın aldığınız ürünler, özel olarak tasarlanmış kutularda kargoya verilir.
 5. Gün içerisinde saat 16:00’ya kadar yaptığınız alışverişleriniz, aynı gün kargoya verilir.
 6. Kargo firmaları, Pazar günü ve resmî tatil günlerinde teslimat yapmadığı için, söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.
 7. Havale ile ödeme yaptığınız alışverişlerde, siparişinizin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir. Siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda Ödeme:

koyumdenurunler.com da Gıda maddesi gönderilmesi sebebiyle alınmayan kapıda ödeme siparişlerinin kargoda hasar gördüğünden Kapıda Ödeme olarak ürün gönderilmemektedir.

İade Bilgileri:

koyumdenurunler.com'dan satın alacağınız ürünler hijyenik ürün olduğu için herhangi bir iade ve değişim yapılmamaktadır. Sadece kargo görevlsi yanında tutanak tutulup ve tutunakla beraber gönderilen ürünlerde iade ve değişim yapılacaktır.

 • İade edilecek ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Ürün iadelerini yalnızca YURTİÇİ Kargo ile yapabilirsiniz. Bunun dışında gönderilen ürün iadeleri işleme alınmaz.
 • Kargo paketinden çıkan ürünlerin hasar görmesi halinde iadesi için kargo elemanına tutanak tutturmalısınız.
 • Tutanak olmadığı durumlarda paket içerisinden hasarlı çıkan ürünlerin zararı karşılanmaz.
 • Güvenli Alışveriş
 • Aynı Gün Kargo
 • Müşteri Hizmetleri : 0 (537) 521 25 43
Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 - 2019 koyumdenurunler.com
Yüzde Yüz Güvenli
Banka